Cztery lata bez zwycięstwa

W najbliższą niedzielę piłkarze Romana Lewandowskiego będą mieli okazję na rehabilitację po zeszłotygodniowej wpadce. Tym razem w wyjazdowym meczu zmierzą się z Rolpolem Chlebowo.

Spadkowicze z "okręgówki" zaliczają ogromny falstart. W trzech meczach nie zdołali ugrać jeszcze choćby punktu. W historii pojedynków między Unią a Rolpolem bywało różnie. W sezonie 2014/2015 dwukrotnie lepsi byli piłkarze Chlebowa, którzy ostatecznie wygrali ligę i awansowali. Unia w meczach w Chlebowie również potrafiła wygrywać. Było to jednak ponad cztery lata temu a stargardzianie wygrali po bramce Mateusza Klupp z rzutu karnego.

Unii zawsze w Chlebowie grało się ciężko - jednak myśląc o walce o awans trzeba w każdym meczu walczyć o wygraną.

Początek spotkania w niedzielę o godzinie 15:00.