Derby Stargardu!

W najbliższą niedzielę o utrzymanie lidera A-klasy powalczy Unia. Najbliższy mecz będzie podwójnie ważny - rywalem będzie Kluczevia II Stargard.

W poprzednim sezonie obie ekipy odniosły w meczach derbowych po jednym zwycięstwie. Najpierw na Ceglanej 3:0 wygrała Kluczevia, a na wiosnę w bardzo emocjonującym meczu wygrała Unia 3:2. W tym sezonie obie ekipy rozegrały po sześć meczów. Piłkarze Romana Lewandowskiego oprócz wpadki z Orkanem Dalewo sezon zaczęli znakomicie i są na samym szczycie tabeli. Gorzej wiedzie się Kluczevii. Do tej pory uzbierała osiem punktów notując dwie wygrane, dwie porażki i dwa remisy. Chluby nie przynosi na pewno ostatnia strata punktów z Zorzą Tychowo na własnym stadionie 1:5 (wcześniej Unia pokonała 7:0 Zorzę). Faworytem spotkania wydaję się być Unia, lecz każdy pojedynek derbowy rządzi się swoimi prawami.

Początek meczu w niedzielę o g. 18:30 na Euroboisku przy ul. Ceglanej.